سریعتر کردن فایرفاکس + افزایش سرعت فایرفاکس

حالا در جلوی نوارفیلتر Filterbar، تایپ کنید: network.http.pipelining

03

همانطوری که در تصویر بالا مشاهده می کنید، مقدار پیش فرض False است، روی آن دوبار کلیک کنید تا مقدار آن به True تغییر پیدا کند:

04

2) حالا در همان نوارفیلتر تایپ کنید: network.http.proxy.pipelining و مقدار آن را به True تغییر بدهید:

05

3) حالا مجددا از همان طریقی که گفته شد عبارت network.pipelining.maxrequests را بیابید، سپس روی آن راست کلیک کنید و گزینه ی Modify را انتخاب کنید. سپس مقدار آن را که به صورت پیش فرض 4 است، به 8 تغییر بدهید:

06

07

4) در نوار آدرس تایپ کنید about:config و مانند مرحله ی قبل در صورتی که پیغامی می بینید، دکمه ی نشان داده شده را بزنید. سپس در یک قسمت خالی از صفحه راست کلیک کنید و از گزینه ی New مقدار Boolean را انتخاب کنید. (حالا شما دارید یک مقدار Boolean می سازید. این روش را به یاد داشته باشید تا در نکات بعدی به محض آنکه گفته شد یک مقدار Boolean بسازید، بدانید که چه باید انجام بدهید.)

08

حالا در پنجره ی ظاهر شده مانند زیر عبارت network.http.pipelining.firstrequest را تایپ کنید:

09

OK را بزنید و مقدار آن را در پنجره ی بعدی به True تغییر بدهید:

10

5) در نوار آدرس تایپ کنید about:config و مانند مرحله ی قبل در صورتی که پیغامی می بینید، دکمه ی نشان داده شده را بزنید. سپس در یک قسمت خالی از صفحه راست کلیک کنید و از گزینه ی New مقدار Integer را انتخاب کنید. (حالا شما دارید یک مقدار Integer می سازید. این روش را به یاد داشته باشید تا در نکات بعدی به محض آنکه گفته شد یک مقدار Integer بسازید، بدانید که چه باید انجام بدهید.)

11

حالا در پنجره ی ظاهر شده تایپ کنید: nglayout.initialpaint.delay

12

OK را بزنید و مقدار آن را در پنجره ی بعدی به مقدار 0 (صفر) تنظیم کنید:

13

6) مانند مرحله ی شماره 5 یک مقدار Integer بسازید. نام آن را content.notify.interval بگذارید و به آن مقدار 500000 بدهید. توجه کنید که مقدار آن پانصدهزار است و نه پنجاه هزار.

7) مانند مرحله ی شماره 4 یک مقدار Boolean بسازید. نام آن را content.notify.ontimer بگذارید و مقدار آن را روی True تنظیم کنید.

8) مانند مرحله ی شماره 5 یک مقدار Integer بسازید.نام آن را content.switch.threshold بگذارید و به آن مقدار 250000 بدهید.

9) مانند مرحله ی شماره 4 یک مقدار Boolean بسازید. نام آن را called content.interrupt.parsing بگذارید و مقدار آن را روی False تنظیم کنید.

10) از این نکته در صورتی استفاده کنید که مقدار رم کامپیوتر شما بیش از یک گیگا بایت است! برای افزایش حافظه کش به این ترتیب عمل کنید: یک مقدار Integer دیگر بسازید. نام آن را browser.cache.memory.capacity بگذارید. و مقدار آن را روی 65536 تنظیم کنید.

ترجمه شده در دانلود پک

و با تشکر ازمدیر سایت دانلود پک (جواد)

منبع اصلی:

Increase firefox speed | Make firefox faster

لینک کامل مطلب به زبان اصلی:

Increase Firefox Speed and Decrease Firefox Memory Usage

/ 0 نظر / 43 بازدید