سرویس «جی پی آر اس» همراه اول 24 ساعته شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران از 24 ساعته شدن سرویس اینترنت تلفن همراه (جی پی آر اس) دارندگان سیم کارت دائمی 0912 این شرکت خبر داد.
به گزارس بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران،از سایت خبر گزاری فارس،وحید صدوقی اظهار داشت: سرویس اینترنت تلفن همراه "همراه اول " از روز یکشنبه هفته جاری برای مشترکان تهران 24 ساعته شده بود و اکنون دارندگان سیم کارت دائمی با کد 0912 همراه می‌توانند 24 ساعته از این سرویس بهره گیرند.
گزارش فارس حاکی است: تعرفه این سرویس 8/14ریال برای هر کیلو بیت مصرف در روزهای عادی و چهار ریال برای هرکیلو بایت مصرف در روزهای تعطیل اعلام شده است و سرعت GPRS همراه اول چیزی نزدیک به 50 کیلو بیت است که با توسعه شبکه و تقویت آن به 150 کیلو بیت افزایش ‌می‌یابد.
وی گفت: تا هفته آینده نیز اتصال شهرهای دیگر به سرویس GPRS همراه اعلام خواهد شد.
صدوقی از تست BSC در شبکه همراه اول برای افزایش سرعت GPRS خبر داد و گفت: پس از تست نهایی و گزارشات فنی سرعت GPRS افزایش و به نسل بعد ارتقا می‌یابد.
مدیرعامل همراه اول درباره تعرفه فروش GPRS نیز تأکید کرد: فعلا تعرفه این سرویس همان تعرفه اعلام شده است ولی در حال بررسی دقیق‌تر تعرفه‌ها هستیم و احتمال کاهش تعرفه این سرویس وجود دارد.

/ 0 نظر / 4 بازدید