وزیرارتباطات: قبوض چاپی تا دو سال دیگر حذف می‌شود

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حدود 80 درصد قبوض تا دو سال دیگر آنلاین صادر ‌شده و آنلاین یا تلفنی نیز پرداخت می‌شود.
محمد سلیمانی درباره مزایده اپراتور سوم تلفن همراه نیز گفت: «اوایل دی ماه سالجاری برنده مزایده اپراتور سوم اعلام می‌شود و اگر برنده نیز بلافاصله کار خود را آغاز کند بهار 88 سیم کارت عرضه می‌کند. بازار سیم‌کارت نیز پس از اپراتور سوم اشباع می‌شود و شاید به خرید و فروش یک میلیون سیم‌کارت در سال برسد.ن
وزیر ارتباطات در خصوص تصویب خصوصی‌سازی پست در دولت نیز گفت: «پست در گذشته و حال سودده نبوده و نیست و امکان ندارد با تعرفه فعلی به سوددهی برسد ولی زیان‌دهی آن در سال‌های اخیر تنها کاهش یافته که این به مفهوم سوددهی نیست.»
سلیمانی گفت: «قرار است شرکت پست به دو شرکت تبدیل شود، شرکت زیرساختی که دولت باید یارانه بدهد و دولتی بماند و یک شرکت خصوصی که انواع خدمات پستی را با تعرفه آزاد و خصوصی عرضه می‌کند، شرکت دوم در بورس عرضه می شود و 80 درصد خدمات پستی خصوصی می‌شود.»

/ 2 نظر / 3 بازدید
الهه

تو خودت این حرفو باور می کنی؟!؟!؟!

zedeeslamehaghighi

والله به ما مردم ایران باید جایزه بدهند. با این همه تحریمهای اقتصادی،برداشتن یارا نها، بالا رفتن وحشتناک قیمتهای همه چیز، نرخ تورّم از دست در رفته، بیکاری، گرسنگی و ما هنوز زنده هستیم. برنج،گوشت ، نان، کم بود بنزین هم سر به آسمان گذشته. تهران از نظر هوا کثیفترین شهر دنیا شناخته شده این فقط به خاطر بنزین تصفیه شدهٔ در ایران که نه فقط کثیف هست بلکه سمی. به خاطر رفتارمون هیچ شرکتی نمیخواهد در ایران سرمایهگذاری بکند. جهانگردان را هم خودمون خیلی وقت پیش فراری دادیم. فقط منتظره امام زمان هستیم تا بیاید تا وضع درست بشود. ایکاش ما جای پاسدارها و آقایان و آقا زدگان بودیم و در حالیکه منتظره آمدن امام زمان هستیم شکم هامون پر بود و بانک هامون در آلمان پره پول و کلیقراردادها تو دستمون بود. آی امام زمان تو کمرتون بزنه.