کامپیوتر , کامپیوتر و بازهم کامپیوتر ...

چیزی را که نمی توانی بدست آوری فراموش کن و چیزی را که نمی توانی فراموش کنی بدست آور

وبلاگ دیگر من را در این آدرس ببینید
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: سیم‌کارت‌های قاصدک و امین مراحل تصویب و
ساعت ٩:۱۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ اسفند ۱۳۸٧  کلمات کلیدی: کامپیوتر ، موبایل ، پیامک ، همراه اول

وحید صدوقی در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با با یادآوری این که سیم‌کارت‌های مخصوص پیام کوتاه همراه اول با نام تجاری، قاصدک است گفت: این سیم‌کارت فقط قابلیت ارسال و دریافت پیامک را دارد که طرح ما در این زمینه ارائه شده و مرحله تصویب و ابلاغ خود را طی می‌کند و به زودی زمان واگذاری آن را اعلام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه تعرفه هر پیامک سیم‌کارت امین هم مانند سیم‌کارت عادی محاسبه می‌شود و حداقل اعتبار سالانه آن 200 هزار ریال است تصریح کرد: از قابلیت‌های نرم‌افزاری سیم‌کارت امین می‌توان به نصب روی انواع گوشی تلفن همراه، نمایش موقعیت وسیله نقلیه روی نقشه جغرافیایی، نمایش سرعت و جهت حرکت وسیله نقلیه، ارسال فرامین مختلف برای خودرو و تغییر تنظیمات از طریق تلفن همراه اشاره کرد.

گفتنی است؛ سیم‌کارت امین با سامانه ردیاب (GSM / GPRS / GPS) در قالب یک جعبه سخت‌افزاری روی خودرو نصب می‌شود و می‌توان با دریافت و ارسال MMS از طریق سیم‌کارت تعبیه شده در سامانه حفاظتی و کنترل خودرو موقعیت جغرافیایی آن را تعیین کرد.

بنا بر اعلام سیم‌کارت امین در تمامی محدوده پوشش شبکه ارتباطات سیار ایران و سراسر شهرها، روستاها و جاده‌های کشور قابلیت آنتن‌دهی دارد و این درحالی است که سیم‌کارت قاصدک فقط قابلیت ارسال پیامک را داراست.