کامپیوتر , کامپیوتر و بازهم کامپیوتر ...

چیزی را که نمی توانی بدست آوری فراموش کن و چیزی را که نمی توانی فراموش کنی بدست آور

وبلاگ دیگر من را در این آدرس ببینید
لیسانس رایگان و قانونی Kaspersky 2009 برای همه
ساعت ٧:٥۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٥ آبان ۱۳۸۸  کلمات کلیدی: انتی ویروس ، کاسئر اسکای ، سریال نامبر رایگان ، محافظت از سیستم

 

فکر نمی‌کنم نیازی به مقدمه و توضیحات اضافه باشد ، تیتر تقریبآ گویای همه چیز است و کسی اینجا دنبال مزایا و معایب آنتی ویروس کسپراسکای نیست. فرق نمی‌کند چه از کسانی باشید که هر هفته در به در دنبال سریال نامبر های جدید کسپراسکای هستند یا آنهایی که استفاده از گزینه های رایگان مثل AVG را ترجیح داده‌اند. در هر صورت قطعآ از دریافت سریال نامبر رایگان ۶ ماهه Kaspersky Antivirus 2009 خوشحال خواهید شد.

پس زودتر اقدام کنید تا تمام نشده!


- وارد صفحه‌ی http://www.kasperskyindia.com/registration.asp شوید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و روی Submit کلیک کنید. (حتمآ ایمیل معتبر وارد کنید. سایر اطلاعات لازم نیست صحیح باشد فقط از آنجا که ممکن است یک انسان فرم ها را ببیند عبارت های چرت و پرت مثل asaddsfsf وارد نکنید.)

- حالا فقط کافیست چند روز صبر کنید تا سریال نامبر رایگان به ایمیلتان ارسال شود.

فرق Kaspersky Antivirus با Kaspersky Internet Security چیه؟
Kaspersky AntiVirus فقط سیستم شما را در برابر ویروس ها محافظت می‌کند و شما همچنان برای محافظت کامل از سیستم تان به فایروال و سایر تجهیزات امنیتی نیاز دارید.Kaspersky Internet Security یک پک کامل از نرم افزار های امنیتی است که مسلمآ قیمت بالا تری هم دارد و شامل آنتی ویروس و فایروال و ضد اسپم و… است.

کمی شیطونی کنیم؟

می‌توانید مراحل بالا را دو بار با دو ایمیل و نام مختلف انجام دهید و پس از اتمام اولین سریال دریافتی دومی را فعال کنید ، بدین ترتیب می‌توانید ۹ ماه (۶+۳) از کسپراسکای استفاده کنید. اگر فکر می‌کنید ۹ ماه استفاده نخواهید کرد نه خودتان را به زحمت بیاندازید و نه آنها را.

مزه داد؟ پس سریال نامبر مجانی برای iolo search and recover را هم همین حالا بگیرید.

منبع : زنگوله